22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

1508-110140

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم دکتر سپهریان بنده 30 ساله هستم و چند سال پیش دندانهای جلوی بالا(چهار دندان بین دو نیش بالا) را پر نمودم ،اکنون بعد از چند سال دندانهایم در حال تغییر رنگ هستند(همچنین دندانهایم بسیار بزرگ و بد شکل هستند) و این موضوع برایم بسیار آزار دهنده می باشد، از طرفی با درمان روکش هم مشکل دارم زیرا در این روش دندان تراش خیلی زیادی خورده و بعد از چند سال از بین میرود، از شما خواهشمندم بنده را راهنمایی نمایید واینکه آیا روشی وجود دارد که دندان کمترین میزان تراش خوردگی را داشته باشد؟،فایل عکس ضمیمه میباشد با تشکر فراوان

درود بر شما

آنچه که مسلم است برای یک جوان 30 ساله داشتن چنین ظاهری بسیار ناراحت کننده است. چه بسا در بسیاری فعالیتهای اجتماعی شما را محدود کند.

اولین راه برای تشخیص و طرح درمان داشتن یک رادیوگرافی خوب از دندان شماست. سپس برداشتن ترمیمهای قدیمی و پوسیدگیهای زیر آنها و بعد تصمیم گیری جهت نحوه ترمیم دندانها. به احتمال قوی حداقل یکی از دندانهای شما باید روکش شود. و بعد درباره طرح درمانهای دیگر مثل لامینت سرامیکی در صورت امکان و در غیر این صورت کامپوزیتی دندانها اقدام کنیم تا لبخندی زیبا بیافرینیم.

ارادتمند

دکتر سپهریان

  •