22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

درود به شما

طبعا دو کار به برگرداندن رنگ سفید دندانهایتان به شما کمک میکند:

۱. یک جرمگیری تمیز و اساسی 

۲. بلیچینگ

هر دوی این درمانها در کنار هم بسیار موثرند. اما اینکه چه کنم که دیگه با وجود سیگار کشیدن دندانهایم  رنگ نشوند، تقریبا نشدنی هست. یعنی مادام که سیگار بکشید، باید از هر دوی این تکنیک ها جهت حفاظت از دندانهایتان استفاده کنید.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان 

درود بر شما

بلیچینگ عوارضی ندارد و یک درمان محافظ کارانه زیبایی و مورد تایید است.با داشتنHOME بلیچینگ و استفاده کردن از آن،تا ابد دندان های سفید خواهید داشت.

ارادتمند

دکتر سپهریان

با سلام

جهت اطلاع از هزینه بلیچینگ دندان به صفحه ی زیر مراجعه نمایید. 

هزینه بلیچینگ

جهت اطلاع از هزینه بلیچینگ با لیزر با مطب تماس بگیرید.

تماس با مطب

در حال حاضر ( آبان 1396 ) قیمت بلیچینگ دندان به شرح زیر است:

  • هزینه بلیچینگ دندان در مطب : 360  هزار تومان (هر فک)
  • قیمت بلیچینگ دندان در منزل : 530  هزار تومان (شامل تری و پک کامل 4 عددی سرنگ حاوی ژل مخصوص ) 
  •  پکیج بلیچینگ مطب و منزل هردو باهم :    980  هزار تومان (دو فک به صورت کامل)

 

 

با تشکر 

دکتر سپهریان

درود به شما

بلیچینگ دندان بیشترین تاثیرش را روی دندانهایی که سالم و با مینای قوی و با ضخامت بالا هست میگذارد.

اگر توصیف صحیحی از شرایط دندانهای خود داشته باشید، بلیچینگ روی دندانهای شما تاثیر نمیگذارد. گاهی در این موارد لمینیت و در بسیاری موارد روکشهای دندانی سرامیکی پیشنهاد میشوند.

ارادتمند

دکتر سپهریان

سلام به شما 

دوست عزیز؛ بستگی به نوع پرکردگی دندان (ترمیم دندان) ، موقعیت دندان ترمیم شده ( پر شده) و در نهایت میزان گستردگی ترمیم شما دارد. اگر پر کردگی مربوط به دندانهای خلفی باشد، طبعا در کل درمان بی تاثیر است. اگر پر کردگی مربوط به دندانهای قدامی باشد، باید ببینیم که ایا ترمیم سطح باکالی (بیرونی ) دندان و یا لبه دندان را درگیر کرده یا نه؟

به نظر برای بررسی امکان درمان بلیچینگ بهتر است از نزدیک شما را ببینیم و با هم بهترین درمان را برای شما برگزینیم.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود به شما

اصل ماجرا این است که تاثیر مواد بلیچینگ فقط بر روی مینای دندان هاست... و کامپوزیت ها و سایر رستوریشن ها ( مواد ترمیمی و روکشهای موجود در دهان) از این مواد تاثیری نمی پذیرند. بنابراین اول بلیچینگ دندانهایتان را انجام دهید و بعد با توجه به رنگ جدید دندانهایتان میتوانید کامپوزیت روی دندانهایتان را عوض کنید.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

سلام به شما

دوست گرامی ؛ برای برطرف کردن رنگ زرد دندانها، شخصا درمان بلیچینگ ( سفید کردن دندانها) را پیشنهاد میکنم.که درمطب ما به روش استفاده با لیزر هم انجام میپذیرد.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

سلام به شما

دوست عزیز; علت تغییر رنگ دندان باید مشخص شود ، اما به طور نرمال ، تغییر رنگ دندان بعد از اورتودنسی ناشی از انواع رزینی است که به دندان چسبیده است. شامل کامپوزیتهایی که برای چسباندن براکت استفاده میشود.

اگر علت تغییر رنگ ، رزینهای چسباننده براکت باشد ، بعد از اتمام اورتودنسی شما، با برداشتن کامل این رزینها و یک بلیچینگ دندانی مشکل شما مرتفع میشود.

ارادتمند 

دکتر سپهریان

سلام به شما

این لکه های سیاه روی دندانهای شما ، یکسری رنگدانه هست که جذب بافت دندان شما شده و معمولا ناشی از خوردن چای و قهوه زیاد و یا مصرف سیگار و قلیون هست و در موارد نادری هم در بعضی افراد میکروب هایی در دهانشون هست که باعث تولید رنگدانه روی دندانهای این افراد میشود.

به هر حال یک درمان خیلی کم هزینه و راحت برای این رنگدانه ها وجود دارد به اسم برساژ دندانها و متاسفانه این رنگدانه های روی دندانها ، درمان خانگی ندارد. معمولا در افرادی که مدام دندانهایشان را تمیز می کنند و باز هم سریع این لکه ها باز میگردند ، یک دوره بلیچینگ ( سفید کردن دندانها ) را هم پیشنهاد میکنم.

موفق باشید

دکتر بهاره سپهریان 

  •