22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

درود به شما

از علل بی حس نشدن دندان بعد از تزریق بی حسی میتوان به علل زیر اشاره کرد:

  1. تفاوت های آناتومیک
  2. اضطراب بیمار
  3. دندان عفونی و ملتهب
  4. بی حسی دندان باید تاریخ دار باشد و از شرکت های معتبر تهیه شده باشد.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما

چند نکته اینجا لازم به بحث هست:

۱. آیا دندان شما به تازگی پر شده است؟

۲. آیا دندان شما عصب کشی هم شده است؟

۳. آیا شما مشکل بیماری لثه هم دارید؟

در مورد اول اگر دندانتان به تازگی ترمیم شده و دچار این مشکل شده اید، باید حتما دوباره به دندانپزشکان مراجعه کنید، تا مشکل را برطرف کند.

در گزینه دوم، احتمال عفونت ریشه هم زیاد هست.

در گزینه سوم باید وضعیت لثه و استخوان اطراف دندانتان بررسی شود، تا در صورت امکان نگهداری دندان، تمهیدات لازم در مورد آن انجام بگیرد.

به هر حال لق شدن دندان، اتفاق جالبی نیست و حتما باید پیگیری شود.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما 

اکثر ما ترس از مراجعه به دندانپزشک داریم بدلیل تجربیات تلخ کودکی. و یا حتی بزرگسالی و بی حس نشدن. حالا برای مقابله با این ترس چه میتوانیم انجام دهیم. مطمئنا مهم ترین روش مقابله با ترس، مواجه شدن با اون هست. پیشنهاد میکنم با یک دندانپزشکی که دوستان و آشنایان شما باهاشون ارتباط مثبت گرفتن، شروع کنید.

ما یکی از تخصص هامون آروم کردن ترس های شماست. اگر دوست داشتید میتونید با مطب هماهنگ بشید و برای ویزیت و آشتی دوباره با دندانپزشکی به ما مراجعه کنید.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود به شما

نه دوست خوبم. همیشه برای ارتودنسی ما نیاز داریم که از دندانهای دیگه بعنوان تکیه گاه کمک بگیریم برای اعمال نیرو...پس فقط دو دندان رو نمیشه ارتودنسی کرد.

سلام به شما 

دوست خوبم! قبل از هرچیز برای شما، آرزوی سلامتی دارم. و اینکه اصولا زمانی برای درمان های دندان هایتان مراجعه کنید که :

1.حداقل دو هفته از شروع علایم کرونا شما گذشته باشد.

2. کاملا علایم کرونا در شما بهبود یافته باشد. یعنی هیچ علامت ظاهری نداشته باشید.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

سلام به شما

متاسفانه دندان درد جزو دردهایی هست که بجز با مداخله درمانی راه درمان دیگری ندارد. در ایام ماه مبارک رمضان و در حین روزه داری، توصیه اکیدم به روزه داران گرامی رعایت بیشتر موارد بهداشت دهان و دندان هست.(استفاده از مسواک ونخ دندان به صورت مداوم).

اگر درد قابل تحمل هست، فعلا استفاده از مسکن را پیشنهاد میکنیم. اما اگر درد دندان شما زیاد است، با توجه به اینکه غالب علما نظرشان بر این است که اعمال دندانپزشکی منجر به باطل شدن روزه نمی شود، پیشنهادم مراجعه به دندانپزشکتان برای مداخله درمانی سریع تر هست.

برای راهنمایی بیشتر شما، پیشنهاد میکنم مقاله مربوط به روزه داری و دندانپزشکی به قلم دکتر بهاره سپهریان را مطالعه بفرمایید.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

دندانپزشکی دنتیما

درود به شما.

برای اورژانسهای دندانپزشکی در شرایط اپیدمی کرونا در خدمتیم.

درود به شما

قطعا یک متخصص ارتودنسی در این زمینه بهتر شما را راهنمایی خواهند کرد. اما با توجه به تجربه و علم شخص من، شما هرگز نمیتوانید یک درمان را به صورت غیر قرینه و بدون توجه به فک مقابل و رابطه بین فکی انجام دهید.

پیشنهادم باز هم مشورت با یکی از همکاران ارتودنتیست هست.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود به شما

دوست عزیز! یکسری کلینیک ها در حال حاضر (اپیدمی کرونا )برقرار هستند که این دست درمان های اورژانس را انجام میدهند. و در صورت عدم دسترسی فعلا از چسب دندان مصنوعی که از داروخانه ها قابل تهیه هست استفاده بفرمایید.

ارادتمند 

دکتر بهاره سپهریان

دندانپزشکی دنتیما

  •