22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

سلام به شما

متاسفانه دندان درد جزو دردهایی هست که بجز با مداخله درمانی راه درمان دیگری ندارد. در ایام ماه مبارک رمضان و در حین روزه داری، توصیه اکیدم به روزه داران گرامی رعایت بیشتر موارد بهداشت دهان و دندان هست.(استفاده از مسواک ونخ دندان به صورت مداوم).

اگر درد قابل تحمل هست، فعلا استفاده از مسکن را پیشنهاد میکنیم. اما اگر درد دندان شما زیاد است، با توجه به اینکه غالب علما نظرشان بر این است که اعمال دندانپزشکی منجر به باطل شدن روزه نمی شود، پیشنهادم مراجعه به دندانپزشکتان برای مداخله درمانی سریع تر هست.

برای راهنمایی بیشتر شما، پیشنهاد میکنم مقاله مربوط به روزه داری و دندانپزشکی به قلم دکتر بهاره سپهریان را مطالعه بفرمایید.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

دندانپزشکی دنتیما

درود به شما.

برای اورژانسهای دندانپزشکی در شرایط اپیدمی کرونا در خدمتیم.

درود به شما

قطعا یک متخصص ارتودنسی در این زمینه بهتر شما را راهنمایی خواهند کرد. اما با توجه به تجربه و علم شخص من، شما هرگز نمیتوانید یک درمان را به صورت غیر قرینه و بدون توجه به فک مقابل و رابطه بین فکی انجام دهید.

پیشنهادم باز هم مشورت با یکی از همکاران ارتودنتیست هست.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود به شما

دوست عزیز! یکسری کلینیک ها در حال حاضر (اپیدمی کرونا )برقرار هستند که این دست درمان های اورژانس را انجام میدهند. و در صورت عدم دسترسی فعلا از چسب دندان مصنوعی که از داروخانه ها قابل تهیه هست استفاده بفرمایید.

ارادتمند 

دکتر بهاره سپهریان

دندانپزشکی دنتیما

سلام به شما دوست عزیز

کورتاژ لثه یک درمان عالی هست برای بهبود لثه هایی که دچار پریودونتیت هستند. متاسفانه یکی از عوارض ارتودنسی های نامناسب و غیر اصولی همین تحلیل های سنگین و التهابات لثه هست. 

اما در مورد اینکه باید درمان ارتودنسی مجدد انجام بدید یا نه، باید از یک متخصص ارتودنسی بپرسید. در مورد دندان لق هم باید ویزیت بشید و گرافی دندانتان را بررسی کنیم تا بتوانیم کمکتان کنیم و به بهترین درمان با بالاترین پروگنوز برای شما برسیم.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما

ببینید ! یک دهم میلیمتر واقعا هیچ آسیبی به دندانها نمیرساند. اما اصولا بهتره که برای هر اقدامی در دهان مراجعینمون، باهاشون هماهنگ بشیم... که سوءتفاهم پیش نیاد.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود بر شما

دوست گرامی:استفاده از خمیردندان های فلوراید دار و درمان فلورایدتراپی برای شما بسیار موثر است.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود بر شما

دوست عزیز،سوال شما مفهوم  درستی از شرایط دندانی شما نشان نمی دهد،قطعا باید بررسی رادیوگرافی دندانی شما و بررسی کلینیکی شما تواما انجام گیرد.

ارادتمند 

دکتر سپهریان

درود بر شما 

علل احساس مزه بد در دهان عبارتند از:

1.وجود انواع عفونت در دهان ،شامل پوسیدگی،التهاب لثه و.......

2.تمیز نکردن مداوم محیط دهان با مسواک و نخ دندان

3.وجود ترمیم های فلزی متنوع که باعث ایجاد قطب های متفاوت فلزی در دهان شده و طعم های فلزی در دهان ایجاد می کنند.

ارادتمند 

دکتر سپهریان

  •