22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

سلام به شما

دوست خوبم! محل قرار گرفتن فیکسچر ایمپلنت دندان ها البته که در محل قرار گیری پروتز ها موثر هست، ولی گمان کنم با یک هماهنگی با یک لابراتوار قوی بتوان پروتزهای منظم تر و مطلوب تری ارایه کرد.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود به شما.

نرمال و در شرایط ایده آل برای فک بالا ۸ ایمپلنت و ۱۲ دندان و برای فک پایین ۶ واحد ایمپلنت و ۱۲ واحد روکش حداقل تعداد ایمپلنت هست. اما این موضوع به وضعیت استخوانی بیمار، وضعیت لثه ها، شرایط بخش های دیگر مرتبط مثل سینوس ها و کانال عصب اینفریور مندیبولار و منتال فورامن هم بستگی داره.

ارادتمند.

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما.

واقعیت این هست که احتمالا ، از تخریب و خارج شدن دندان قبلی شما زمان زیادی گذشته است. بنابراین دندان مقابل فضای بی دندانی به سمت فضای بی دندانی شما رشد میکند و زمانی که ما میخواهیم روکش ایمپلنت شما را بسازیم، با توجه به شرایط موجود، یا باید دندان مقابل را هم روکش کنیم و یا روکش ایمپلنت شما را کوتاهتر بسازیم.

ارادتمند 

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما

حداکثر زمانی که برای استخوان سازی در ایمپلنت ها مد نظر هست ، حدود 6 ماه هست.

ارادتمند 

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما.

در حال حاضر ( آذر ماه ۱۳۹۷) هزینه ایمپلنت دندان ۹۷ در مطب دکتر سپهریان، شامل گذاشتن فیکسچر و روکش نهایی کار معادل دو میلیون و پانصدهزار تومان هست. در خدمتتون هستیم.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما. 

ایمپلنت دندان، یکی از انواع پروتزهایی هست ، که در بدن استفاده میشود. اگر تمام مراحل درمان بدرستی انجام بگیرد و بیماران از بهداشت دهانی خوبی برخوردار باشند، قاعدتا ایمپلنت ها سالیان زیادی برای صاحبینشان کار خواهند کرد. اما به صورت کتابی و آکادمیک، عمر متوسط یک ایمپلنت دندانی حدود ده سال عنوان شده است.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود به شما

دوست عزیز! قطعا میشود در این شرایط هم از درمان ایمپلنت استفاده کرد، اما قطعا باید قبل از آن یکسری رادیوگرافی تهیه شود و پروستودونتیست شما، طرح درمان پروتزی شما را تعیین کند.

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

درود بر شما 

دوست عزیز:در مدت زمان 3الی4ماه طول درمان ایمپلنت بهتر است که ازپروتز متحرک استفاده نکنید تا به روند پیوند استخوان به فیکسچر ایمپلنت کمک کنید.نهایتا در محیط های اجتماعی (برای زیبایی)از پروتز متحرک استفاده نمایید.و در بسیاری موارد ،مجبور می شویم پروتز شما را تعویض کنیم و یک پروتز متحرک جدید ،برای شما بسازیم.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود بر شما

دوست عزیز: احتمالا درد از دندانهای دیگر هست.برای بررسی دقیق تر با توجه به رادیوگرافی و معاینه کلینیکی به دندانپزشک مراجعه کنید.

ارادتمند

دکتر سپهریان

درود به شما دوست عزیز

ببینید! معمولا برای هر دندان از دست رفته، البته در صورتی که تعداد زیادی دندان از دست رفته باشه، یک پایه ایمپلنت جداگانه نمیگذارند. و بسته به شرایط استخوانی و موقعیت قرارگیری ایمپلنت در دهان ، تعدا ایمپلنت ها در نظر گرفته میشود. اما در مورد هزینه درمان ایمپلنت، در حال حاضر (اسفند 1396) هزینه ایمپلنت دندان همراه با روکش آن معادل یک میلیون و هشتصدهزار تومان هست که این مربوط میشود به شرایط آفر نوروزی ما. و با شروع سال جدید قطعا قیمت ها افزایش خواهد یافت. 

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

  •