22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

تراشیدن دندونم باعث عصب کشی شده ایا من میتونم از دکتر شکایت کنم که باعث شده دندون سالم من منجر به عصب کشی بشه ؟

سلام دکتر جان خسته نباشید من جواب سوالم رو نگرفتم ببخشید. حالا که تراشیدن دندونم باعث عصب کشی شده ایا من میتونم از دکتر گلایه کنم که باعث شده دندون سالم من منجر به عصب کشی بشه چون قبل از تراش و روکش. گذاشتن من مشکلی نداشتم. یعنی مجبور شدم دندونه های سالمم رو عصب کشی کنم چون زیر رو کش به سرما خیلی ااذیت بود ویه سوال دیگه چرا دهنم بو می ده بعد از گذاشتن روکش ?اول این مشکلو نداشتم حالا من بعداز شش ماه مجبور شدم روکش رو در بیارم. وعصب کشی کنم دو تا از دندونهامو. فقط برای زیبا یی برای پر کردن یه فاصله ی کوچک تو دهنم چهار دندونم زیر رو کش رفت خیلی ناراحتم وپشیمون.دکتر به من نگفته بود که ابگین زیبایی برام باعث می شه چهار دندونم زیر روکش بره و مجبور به عصب کشی بشم ممنون دکتر از زحماتتون شرمنده زیاد شد اتو صیحاتم

درود مجدد.

ببینید ! این اتفاق نادری نیست که بعلت روکش دندان ، دندان حساس شود و مجبور به عصب کشی دندان زیر روکش باشیم. اما اینکه دندانپزشک شما ، با چه تشخیص و طرح درمانی تصمیم به روکش کردن دندان های شما گرفته اند، را بدون ویزیت حضوری و بررسی عکسهای قبل و بعد از درمان ، نمی توانم نظری بدهم. 

اصولا گلایه و شکایت کردن ، کمکی به بازگرداندن شما به شرایط قبلی نمی کند، و چه بسا هر دندانپزشک دیگری هم شاید در مرحله تشخیص و طرح درمان، همان درمانی را انجام میداد، که دندانپزشک شما انجام داده اند. 

ارادتمند

دکتر بهاره سپهریان

  •