22095852 (21) 98+ 44051472 (21) 98+

ایمپلنت برتر

با سلام خدمت شما بنده 22 سالمه و دچار مشکل بدرنگی دندان هستم و به دکتر هم مراجعه کردم و گفتند که با جرم گیری و مسواک برطرف نخواهد شد. همچنین مشکل بدفرمی دندان رو هم دارم و همینطور دندان های نیشم هم موقع مسواک زدن دیدم که انگار از داخل و از لثه داره کم کم پوسیده میشه. میخوام از روش ایمپلنت استفاده کنم. میخواستم بدونم تفاوت ایمپلنت sic سوئیس با ایمپلنت BICON امریکا در چی هستش؟ ایمپلنت پیشنهادی شما چی هستش؟ هم کیفیتش و هم طول عمرش برام بهتره. برای نتیجه بهتر مشکلی با هزینه بیشتر ندارم. باتشکر!

درود برشما

اگر درست متوجه شده باشم، تصمیم دارید دندانهایتان را بکشید و به جای آنها ایمپلنت بگذارید تا دندانهایی مرتب و خوشرنگ داشته باشید. ولی دوست عزیز باید بگویم که ایمپلنت هر چند بهترین جایگزین برای دندانی است که کشیدنی است، اما هرگز کارآیی و زیبایی و ماندگاری آن در حد دندان طبیعی شما نخواهد بود. شما بسیار جوانید و نمیتوان عمر مفید ایمپلنت را برای شما تخمین زد.

تفاوت ایمپلنتها کلا در نوع پوشش سطحی آنهاست. پوشش سطحی ایمپلنتها متفاوت است اما واقعیت اینکه هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. اگر نظر شخصی و تخصصی من را میخواهید باید بگویم که طول عمر و ماندگاری ایمپلنت زمانی خوب است که اولا شخص بیمار دریافت کننده ایمپلنت فردی سالم ( با کمترین بیماریهای زمینه ای و... ) باشد. ثانیا بهداشت دهانی عالی داشته باشد. ثالثا مصرف دخانیات نداشته و یا مصرف دخانیاتش حداقل باشد. از طرفی کیفیت و کمیت استخوان فرد هم تاثیر بسزایی در موفقیت ایمپلنت دارد. یک جراح خوب هم میتواند نقش موثری در داشتن یک ایمپلنت خوب بازی کند.

در مجموع توصیه میکنم که اول جهت انجام چنین درمان تهاجمی و غیر قابل برگشتی مشورت کنید ولی به هر حال جهت انجام ایمپلنت هم به انتخاب جراحتان بیشتر از نوع و برند ایمپلنت توجه کنید. مدعی هستم که از یکی از بهترین جراحان ایمپلنت در مطب خود بهره گرفته ام.

ارادتمند

دکتر سپهریان

  •