• لمینت دندان ، کامپوزیت دندان ، قیمت ، عوارض، بهترین مارک ، رنگ و باور های رایج

  انواع لمینت دندان ( ونیر دندان) شامل لامینت دندان سرامیکی و کامپوزیت ونیر دندان میباشد که در این مقاله به بررسی 10 باور غلط رایج و مزایا و معایب انواع لمینیت دندان و قیمت لمینت دندان میپردازیم.

   
 • روکش دندان چیست و قیمت , عوارض و بهترین نوع روکش دندان برای زیبایی

  انواع روکش دندان به شرح زیر است: ۱. روکشهای تمام فلزی ۲. روکش سرامیکی دندان ۳. روکشهای چینی باند شده به فلز (pfm) ۴. روکش زیرکونیا ( زیرکونیوم )

   
 • دندانپزشکی کودکان و ویژگی بهترین دندانپزشک اطفال خوب درغرب تهران و سعادت آباد

  مهمترین اصل برای انتخاب دندانپزشک کودکان خوب، این است که محیط دندانپزشکی اطفال نباید ترسناک باشد. کودک باید با رغبت تمام وارد محیط شود تا برای درمانهای آتی هم آمادگی مراجعه به دندانپزشکی اطفال را داشته باشد. از طرفی دندانپزشک کودک شما باید حاذق باشد و قابلیت برقراری ارتباط با کودک را داشته باشد.

   
 • بوی بد دهان ( هالیتوزیس ) و راه حل های رهایی از آن

  سعی کرده ام در این مطلب به شما کمک کنم که بدانید راه حل های رهایی از بوی بد دهان چیست و کمک کنیم تا سطح عمومی بهداشت در جامعه ما بالاتر برود....

   
 • فاصله بین دندان ها و راههای بستن آن

  فاصله بین دندانها ، یکی از مواردیست که بسیاری از افراد را با شکایت از ظاهر خود به مطب های دندانپزشکی زیبایی می کشاند. شخصا بعنوان یک دندانپزشک زیبایی با موارد بسیاری از این دست مواجه شده ام. بهمین علت بر آن شدم که علل فاصله بین دندان ها ( بویژه فاصله بین دندانهای جلو)و درمانهای مربوط به بستن فاصله بین دندان ها را در یک مطلب علمی به بررسی بگذارم......

   
 • آیا جرم گیری به دندانها آسیب میزند؟

  جرم دندان، تجمعی از پلاک های میکروبی سخت شده ای است که به دندان ها چسبیده اند و تنها با جرم گیری می توان آنها را از بین برد. در صورت عدم جرم گیری، این پلاک های میکروبی سبب پوسیدگی دندان و بیماری های لثه می شود.

   
 • دندان کودکان ، علل و درمان دندان درد کودکان

  درد دندان کودکان ، معمولا خوردن و آشامیدن و به خصوص خواب شبانه کودک را مختل میکند. علاوه بر آن پدر و مادر نیز نگران و به دنبال راه حلی برای نجات فرزند خود از این درد آزار دهنده هستند. ابتدا بهتر است علل دندان درد کودک را بشناسیم و بعد به درمان بپردازیم.

   
 • سن دندان درآوردن نوزاد

  در غالب نوزادان علایم دندان درآوردن به صورت زیر میباشد : ۱. آبریزش از گوشه لب ۲. اختلال خواب ۳. مالیدن گوشها ۴.تند مزاجی و بدخلقی نوزاد بعضی نوزادان خوش شانس ناراحتی چندانی را تجربه نکرده و نشانه دندان درآوردن نوزاد را ازخود بروز نمیدهند.

   
 • با دندان درد در دوران بارداری چه کنیم ؟

  با این دندان درد دوران بارداری چه کنیم؟! در هر زمانی از دوران بارداری که هستید و دندان درد در بارداری به سراغتان آمد، مراجعه به دندانپزشک بهترین راه حل است. دندانپزشکان برای موقعیتهای اورژانس آموزش دیده اند و میتوانند آرامش را به شما برگردانند تا بعد از فارغ شدن جهت انجام درمان اساسی اقدام کنید.

   
 • دندان درد و ۱۲ راه برای رهایی از آن

  یکی از بدترین تجربیات درد مربط به درد دندان است. یکی از سوالات رایج بین مردم این است که« چه چیزی برای تسکین درد دندان خوب است»؟! ما در اینجا به چند راه حل برای رفع دندان درد اشاره میکنیم تا بتوانید با انجام آنها تا زمان دسترسی به دندانپزشکتان کمی آرامش به دست بیاورید.

   

1 | 2 | 3